اولین کارگاه آموزشی چاپ در گیلان برگزار می‌شود
اولین کارگاه آموزشی چاپ در گیلان برگزار می‌شود

 ره نگار/ معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه‌های استان در سال جدید خبر داد. به گزارشپایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین ابراهیمیان اظهار کرد: نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه‌های گیلان در سال ۱۴۰۰، با موضوع […]

 ره نگار/ معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه‌های استان در سال جدید خبر داد.

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین ابراهیمیان اظهار کرد: نخستین کارگاه آموزشی چاپ ویژه مدیران و کارکنان چاپخانه‌های گیلان در سال ۱۴۰۰، با موضوع سرویس و نگهداری ماشین‌آلات چاپی و زیر نظر استاد اکبر شهریاری در رشت برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه کارگاه مذکور به همت این اداره‌کل و دفتر امور چاپ و نشر وزارت متبوع و همکاری انجمن صنفی کارفرمایی چاپخانه‌داران و لیتوگرافان گیلان و با هدف آشنایی بیشتر فعالان صنعت چاپ استان با تکنیک‌های روز این صنعت و ارتقای آگاهی این عزیزان در حوزه کاری‌شان برگزار می‌شود، تصریح کرد: کارگاه آموزشی چاپ، از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ روز پنجشنبه ۱۹ فرودین‌ماه جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در چاپخانه نوین رشت، واقع در خیابان سعدی این شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این کارگاه آموزشی می‌توانند با کارشناس چاپ استان (آقای جلیل رضایی مژدهی) هماهنگی نمایند.

ابراهیمیان در ادامه از اهدای بسته چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آغاز سال جدید خبر داد.

به گفته وی؛ بسته چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران، هفته گذشته در دیدار نوروزی «علی صفارنیا» و «دکتر زمینی» دبیر و بازرس انجمن صنفی چاپخانه‌داران و لیتوگرافان استان با «دکتر فاضلی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به وی اهدا شد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان