اهدای لپ تاپ به دانشجویان نخبه کم بینا و نابینا بهزیستی استان گیلان
اهدای لپ تاپ به دانشجویان نخبه کم بینا و نابینا بهزیستی استان گیلان

ره نگار/  مراسم اهدای لپ تاپ به دانشجویان نخبه کم بینا و نابینا با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استات گیلان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این مراسم دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن تشکر از معاونت توانبخشی و همکاران سازمان ، دانشجویان نابینا را نخبه […]

ره نگار/  مراسم اهدای لپ تاپ به دانشجویان نخبه کم بینا و نابینا با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استات گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این مراسم دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن تشکر از معاونت توانبخشی و همکاران سازمان ، دانشجویان نابینا را نخبه و توانمند و با پتانسیل بالا در جامعه عنوان نمودند. و با توجه به رزومه قابل تحسین ، آینده بسیار روشنی را برای ایشان متصور شدند و پیشنهادات و راهکارهایی در خصوص اینده شغلی برای این عزیزان ارائه نمودند.

در پایان نیز تعداد۳عدد لپ تاپ به صورت نمادین  توسط مدیرکل .معاون توانخشی به ۳دانشجوی نخبه اهدا شد.

شایان ذکر اینکه تعداد لپ تاپ های خریداری شده در سال ۹۹ توسط سازمان ۱۸ عدد و به ارزش ۲۵۰میلیون تومان بوده که به دانشجویان نخبه کم بینا و نابینا اهدا گردید.

گفتنی است در این مراسم دکتر عابدین قاسمیان معاون امور توانبخشی . کارشناسان ستادی توانبخشی (حقگو،درجزی). حجت الاسلام حمید نادم مسئول روابط عمومی. محمد حبیب دوست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج . محمد برهود رئیس اداره پدیرش و هماهنگی و محمد نوروزی رئیس بهزیستی رشت نیز حضور داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بهزیستی گیلان