اهتمام دستگاه قضا برای رونق تولید در کشور
اهتمام دستگاه قضا برای رونق تولید در کشور
ره نگار/حجت الاسلام مصدق گفت: هیچ واحد تولیدی در کشور بخاطر مطالبات بانکی تعطیل نخواهد شد.

ره نگار/حجت الاسلام مصدق گفت: هیچ واحد تولیدی در کشور بخاطر مطالبات بانکی تعطیل نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مریم عباسی زاده لاله: حجت الاسلام مصدق _معاون اول قوه قضائیه در مراسم معارفه رییس کل جدید دادگستری گیلان در رشت با اشاره به اهتمام دستگاه قضا برای رونق تولید در کشور گفت: با دستور رییس قوه قضاییه هیچ واحد تولیدی به دلیل مطالبات بانکی تعطیل نخواهد شد.
حجت الاسلام محمد مصدق با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم در روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی برای پیشگیری از تعطیلی واحد‌هایی که به بانک‌ها معوقه مالی و بدهی دارند، گفت: اگر واحد تولیدی ، به دلیل تخلف مطالبات بانکی را پرداخت نکند، دادستان‌ها باید تمهیداتی فراهم کنند تا در روند رسیدگی به تخلفات احتمالی مدیران واحد‌های تولیدی و مطالبات معوق بانک‌ها، کارگری بیکار نشود و تولید آسیب نبیند.
وی با اشاره به هجمه‌های گسترده‌ دشمنان و بدخواهان نظام برای ایجاد شبهه و افتراق بین مردم و مسئولان گفت: تنها راه مقابله با این هجمه‌ها داشتن شناخت و حفظ بصیرت است و شاخص بصیرت نیز در شرایط حساس کنونی، در بستر تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد.

معاون اول قوه قضائیه تحقق عینی جهاد تبیین و بصیرت افزایی را بین جوانان و آینده سازان این سرزمین ضروری دانست و افزود: نسل امروز باید بداند که سرسپرده گان نظام استکبار در دهه‌ی ۶۰ با ترور‌های کور خود چه هزینه‌هایی بر نظام اسلامی تحمیل کردند.
نماینده ولی فقیه در گیلان نیز در این نشست گفت: امیدافزایی و رضایت عمومی زمانی در آحاد جامعه‌ اسلامی عینیت می‌یابد که خروجی عملکرد محاکم قضایی، قاطعیت در اجرای عدالت باشد.
آیت الله رسول فلاحتی مردم را پشتوانه‌ اصلی نظام اسلامی دانست وافزود: خدمت صادقانه به مردم به عنوان، ولی نعمتان جامعه‌ اسلامی ضروری و رسالت همگانی برای مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی است.
اسدالله عباسی استاندار نیز در این نشست عزت و اقتدار نظام اسلامی را مستلزم اتحاد و انسجام متولیان حاکمیت در سه قوه‌ی اجرایی، قضایی و تقنینی دانست و افزود: مدیران اجرایی و دولتی در استان خود را مکلف می‌دانند تا با عدالت محوری و قانونگرایی زمینه‌ی بروز هرگونه خطا، انحراف و فساد را سلب نموده و در راستای اهداف و برنامه‌های نظام حرکت کنند.
سید علی آقازاده، رییس مجمع نمایندگان گیلان نیز در این نشست، رمز موفقیت یک مدیر در نظام اسلامی را شناخت دقیق اولویت‌ها و فرصت‌ها دانست.
گفتنی است، در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات چهارساله‌ حجت الاسلام حمزه خلیلی، حجت الاسلام صادقی نیارکی، به عنوان رییس کل جدید دادگستری گیلان معرفی شد.

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران