انعقاد قرارداد بیمه اختیاری تأمین اجتماعی غیرحضوری شد
انعقاد قرارداد بیمه اختیاری تأمین اجتماعی غیرحضوری شد

ره نگار/ انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به حضور در شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل تامنی اجتماعی گیلان؛ علی حسین نژاد […]

ره نگار/ انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به حضور در شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل تامنی اجتماعی گیلان؛ علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همزمان با چهارمین دوشنبه دیجیتالی از آغاز اجرای طرح ۳۰۷۰ ، امکان انعقاد بیمه اختیاری بصورت غیرحضوری را بعنوان هشتمین خدمت در طرح مذکور معرفی نمود.

وی با بیان اینکه در طرح ۳۰۷۰ قرار است تا بهمن ماه ۳۰ خدمت و هر دوشنبه چند خدمت، الکترونیکی و غیرحضوری شوند، اظهار داشت بر اساس برنامه ریزی و پیش بینی صورت گرفته انتظار میرود پس از تکمیل طرح شاهد کاهش ۷۰ میلیون مراجعه از مجموع ۹۶ میلیون مراجعه در طول سال باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در ادامه اظهار داشت : از امروز به بعد، متقاضیانی که سن آنها زیر ۵۰ سال باشد در صورت داشتن ۳۰ روز سابقه بیمه پردازی به صورت غیرحضوری می‌توانند انعقاد قرارداد کنند. این اقدامات که تا پیش از این به صورت حضوری انجام می‌شد، از طریق غیرحضوری، با مساعدت بانک رفاه و پرداخت حق بیمه در سامانه مربوطه و وصول تاییدیه، انجام می‌شود.

علی حسین نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰۰ بیمه شده اختیاری در استان گیلان تحت پوشش هستند خاطر نشان ساخت : این نوع بیمه بمنظور امکان تداوم بخشیدن بیمه پردازی برای افرادی است که به هر نحو در سنوات گذشته دارای سابقه بیمه ای حداقل به میزان یک ماه بوده اند.