امکان استفاده از نسخه آزمایشی میزخدمت غیرحضوری از طریق سایت تامین اجتماعی گیلان
امکان استفاده از نسخه آزمایشی میزخدمت غیرحضوری از طریق سایت تامین اجتماعی گیلان

ره نگار/ بمنظور تسهیل در دسترسی مخاطبان ، امکان ورود به محتوای خدمات غیرحضوری و دریافت راهنما و پرسش و پاسخ های مربوطه از طریق سایت اداره کل تامین اجتماعی گیلان فراهم گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، همسو با توسعه خدمات […]

ره نگار/ بمنظور تسهیل در دسترسی مخاطبان ، امکان ورود به محتوای خدمات غیرحضوری و دریافت راهنما و پرسش و پاسخ های مربوطه از طریق سایت اداره کل تامین اجتماعی گیلان فراهم گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، همسو با توسعه خدمات غیرحضوری و تحول دیجیتال در سازمان تامین اجتماعی و با هدف کاهش مراجعات و رفع نیازهای مخاطبان به پوشش خدمات ، بستر اولیه امکان استفاده از نسخه آزمایشی میزخدمت غیرحضوری از طریق سایت این اداره کل فراهم گردید.

براین اساس علاقمندان میتوانند با مراجعه به سایت رسمی این اداره کل به نشانی gilan.tamin.ir  از خدمات پیش بینی شده در نسخه آزمایشی میزخدمت غیرحضوری بهره برده و از تمهیدات اتخاذ شده از قبیل راهنما و پرسش و پاسخ های مرتبط استفاده نمایند.

ثبت نام خدمات غیرحضوری ، نشانی مراکز ، ارسال لیست ، نسخه نویسی الکترونیک ، استعلام اعتبار دفترچه درمانی ، خدمات سابقه ، فیش مستمری بگیران ، نوبت دهی ، کمیسیون های پزشکی و … از خدمات قابل استفاده در این میز خدمت مجازی محسوب می گردند.