افزایش ۵۲۳ درصدی امانات خارجه صادره از پست گیلان
افزایش ۵۲۳ درصدی امانات خارجه صادره از پست گیلان

ره نگار/ مدیرکل پست استان گیلان از افزایش ۵۲۳ درصدی امانات خارجه صادره در ۴ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی، مدیرکل پست استان گفت: امانات خارجه صادره پست استان گیلان در چهار ماهه گذشته در مقایسه با مدت مشابه […]

ره نگار/ مدیرکل پست استان گیلان از افزایش ۵۲۳ درصدی امانات خارجه صادره در ۴ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی، مدیرکل پست استان گفت: امانات خارجه صادره پست استان گیلان در چهار ماهه گذشته در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش ۵۲۳ درصدی دارد.

او درخصوص ارسال بسته، کیسه سفارشی، ارسال پاکت پیشتاز، نامه سفارشی به خارج از کشور افزود: پست گیلان در چهار ماهه نخست امسال در ارسال نامه سفارشی ۹۳ درصد، در ارسال بسته و کیسه سفارشی ۲۴۷ درصد، ارسال مطبوع ۷۰۰ درصد، ارسال پاکت پیشتاز ۱۴۰ درصد و در ارسال امانت به خارج از کشور ۵۲۳ درصد افزایش ترافیکی در مقایسه با مدت مشابه پارسال داشتیم.

مدیرکل پست استان همچنین از افزایش ۸۲ درصدی امانات و بسته‌های پستی داخله در همین مدت خبر داد.

مهدی فخربین سبحانی در خصوص صیانت از امانات پستی هم تصریح کرد: با به کارگیری ۵۰ ترولی و ۱۰۰ باکس برای پاکت‌های نامه باعث حفاظت و صیانت حداکثری از مرسولات در جابجایی و حمل و نقل امانات پستی در استان شده ایم.

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران