افزایش ظرفیت اشتغالزایی از مهمترین اهداف هلدینگ آرش است
افزایش ظرفیت اشتغالزایی از مهمترین اهداف هلدینگ آرش است
ره نگار/ فاز نخست شهربازی سرپوشیده "بازی باکس" مجتمع تجاری، فرهنگی آرش مارکت افتتاح شد.

ره نگار/ فاز نخست شهربازی سرپوشیده “بازی باکس” مجتمع تجاری، فرهنگی آرش مارکت افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ این پروژه که زیر نظر هلدینگ آرش به مدیریت برادران آرش و امین تقی پور دهکا راه اندازی گردیده با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان و با اشتغالزایی برای بیش از ۳۰ نفر در مرکز خرید آرش واقع در زیباکنار افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی (آرش مال) در حاشیه آیین افتتاح گفت: این پارک بازی سرپوشیده با داشتن وسایل بازی مدرن و امروزی برای کودکان فرصت مناسبی برای استفاده و بهره مندی مسافران و گردشگران از این منطقه است.


آرش تقی پور با بیان اینکه هلدینگ آرش اولین مجموعه ای است که ۱۷ سال است در حوزه انبوه سازی فعالیت می‌کند اظهار داشت: اعتماد به نیروهای بومی و جوانان گیلانی یکی از رموز موفقیت ما در این عرصه بوده است.
وی افزود: هدف ما دو برادر همیشه قدم برداشتن برای استان خودمان بوده و بعنوان فرد گیلانی آرزو داشته و داریم هر اقدامی که انجام دهیم در هر زمینه ای در همین استان باشد.
وی ادامه داد: با وجود مشکلات عدیده ای که گریبانگیر همه کارآفرینان است ما نیز از این امر مستثنی نبودیم اما با توکل برخدای مهربان، استقامت و دعای خیر مادر این مشکلات را پشت سر گذاشتیم.
مدیرعامل پروژه آرش مارکت تصریح کرد: این مرکز با دارا بودن چندین واحد تجاری با کاربری های مختلف، سالن کنسرت و همایش، رستوران و کافی شاپ طی یکسال گذشته به بهره برداری رسید و خوشبختانه جوانان بومی این منطقه در این‌ مرکز مشغول به کار شده اند.
وی همچنین در خصوص پروژه تجاری و فرهنگی آرش مال گفت: این پروژه بیش از ۲۰ هزار متر مربع مساحت دارد و از سالن های فرهنگی و ورزشی در شش طبقه با امکانات جدید و مراکز خرید یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری حال حاضر منطقه آزاد انزلی است.
تقی پور یادآور شد: این مجموعه دارای واحد تجاری، یک سالن کنسرت استاندارد با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰ نفر و یک سالن سینماییVIP، سالن غذاخوری رو به دریای کاسپین، شهربازی کودکان و واحدهای تجاری و خدماتی ویژه می باشد.
وی اضافه کرد: بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور و گیلان در این مجموعه احداث شده که شامل یک سالن سینمای تخصصی مطابق با استانداردهای روز دنیا با ظرفیت بالا و سه سالن خانوادگی VIP می باشد که برای برگزاری همایش ها، سمینارها و برنامه های فرهنگی طراحی و ساخته شده است.


امین تقی پور رئیس هیات مدیره هلدینگ آرش نیز با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش همدلی و یکدلی حرف اول را می‌زند گفت: اشتغالزایی یکی از اهداف بزرگ ما بوده و در حقیقت یکی از نقاط عطف و برجسته هلدینگ ما متوقف نشدن ایجاد اشتغال مخصوصا برای جوانان گیلانی بوده است.
وی افزود: با افتتاح و بهره برداری از پروژه بزرگ آرش مال اشتغالزایی برای ۹۰۰ نفر فراهم خواهد شد.
رئیس هیات مدیره هلدینگ آرش با اشاره به راه اندازی پویش #خوبی_را_دنبال_کن در راستای انجام کارهای خیر اذعان داشت: در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت، در دوره همه گیری کرونا اقداماتی در جهت کمک به همنوعانمان انجام گرفت همچنین آزادی زندانیان از دیگر اقدامات مجموعه بزرگ آرش بوده است.
گفتنی است، در پایان از زحمات اصحاب رسانه استان تقدیر بعمل آمد.

 

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران