افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت/ ورزشگاه عضدی رشت پس از ۶ سال تعطیلی استانداردهای برگزاری بازی را دریافت کرد
افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت/ ورزشگاه عضدی رشت پس از ۶ سال تعطیلی استانداردهای برگزاری بازی را دریافت کرد
ره نگار/چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت پس از 6 سال تعطیلی عصر جمعه 12 خرداد با حضور مسئولین ارشد ورزش کشور و استان گیلان افتتاح می شود.

ره نگار/چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت پس از ۶ سال تعطیلی عصر جمعه ۱۲ خرداد با حضور مسئولین ارشد ورزش کشور و استان گیلان افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تقدیر و تشکر از تمامی نمایندگان مردم رشت، استاندار گیلان و مقام عالی وزارت بابت حمایت در افتتاح این طرح بزرگ و ملی گفت: به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت پس از ۶ سال تعطیلی ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۲ خرداد با حضور مسئولین ارشد ورزش و فوتبال ایران، استاندار گیلان و نمایندگان رشت و خمام در مجلس افتتاح می شود.
وی افزود: برای افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت ۵۳ میلیارد تومان اعتبار از محل استانی، ملی و نفت هزینه شده تا در اختیار تیم های رشتی برای بازی در این ورزشگاه خاطره انگیز قرار گیرد.
جهانبخش آرمان از تمامی مردم و هواداران و خصوصاً رسانه های استان دعوت کرد تا در جشن میلاد امام رضا (ع) و افتتاح چمن طبیعی و سکوی هواداران ورزشکاران شهید عضدی رشت حضور بهم رسانند.
مدیرکل ورزش و جوانان گفت: بابت احداث چمن بیش از ۳۵ میلیارد، احداث سکو ۱۳ میلیارد، نصب صندلی ۳ میلیارد و مطالعات یک میلیارد تومان از محل استانی ملی و نفت هزینه شد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان