اعتراف سارق جوان به ۵ فقره سرقت در لاهیجان
اعتراف سارق جوان به ۵ فقره سرقت در لاهیجان
ره نگار/ فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: سارق سابقه‌دار در این شهرستان دستگیر و به 5 فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف كرد.

ره نگار/ فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: سارق سابقه‌دار در این شهرستان دستگیر و به ۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “حمید محمدی‌نسب” با تاکید بر حذف زمینه‌های وقوع جرم، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی دقیق، احساس مسئولیت و همچنین تجزیه و تحلیل جرایم می‌توان ضریب امنیتی را بالا برد و فضا را برای مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان‌ لاهیجان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های انجام شده به سرنخ هایی از یک سارق سابقه‌دار در این پرونده‌ها رسیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اعلام اینکه مشخصات این فرد در اختیار تمامی واحدهای گشتی قرار گرفت، اذعان داشت: متهم مورد نظر حین تردد در سطح شهر شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق ۲۴ ساله در تحقیقات پلیس به ۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۲ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ محمدی‌نسب در پایان با اشاره به اینکه مشارکت مردم و دستگاه‌ها و همکاری آنها با پلیس برای کاهش وقوع سرقت امری ضروری است، خاطرنشان کرد: با رعایت اصول حفاظتی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کرد.

  • منبع خبر : پلیس گیلان