افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 5 June , 2023
پ
  • 02 خرداد 1400 - 10:58
اطلاعیه شرکت توزیع برق گیلان؛

اطلاع از خاموشی های احتمالی اشتراک برق از طریق سامانه «برق من»

ره نگار/ شرکت توزیع برق گیلان جهت اطلاع رسانی خاموشی های احتمالی اشتراک برق از طریق سامانه «برق من» اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛ ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین محترم، بدینوسیله به استحضار هم استانی های گرامی میرساند با توجه […]

ره نگار/ شرکت توزیع برق گیلان جهت اطلاع رسانی خاموشی های احتمالی اشتراک برق از طریق سامانه «برق من» اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین محترم، بدینوسیله به استحضار هم استانی های گرامی میرساند با توجه گرمای زودرس هوا، کاهش نزولات جوی و نتیجتاً کاهش ۴۰۰۰ مگاواتی تولید برق در نیروگاههای برقابی کل کشور، وضعیت مصرف برق کل کشور در مرز هشدار قرار دارد و مصرف برق در استان گیلان نیز با افزایش ۱۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه شده است.

حالیه براساس تصمیمات متخذه در کل کشور، سقف مصرف برای هر استان تعیین شده است که در صورت عدول از سقف اعلامی، خاموشی هایی برای استان های شامل این موضوع اعمال خواهد شد.

از این رو از مشترکین محترم خواهشمندیم با رعایت نکات ساده مدیریت مصرف از جمله استفاده از دمای آسایش ( ۲۵ درجه سانتیگراد) برای لوازم سرمایشی، عدم استفاده از لوازم پرمصرف برقی در ساعات اوج مصرف (۱۳ الی ۱۸) و خاموش کردن روشنایی غیر ضروری در طول روز؛  یاری رسان صنعت برق در عبور موفق از تابستان سالجاری باشند.

شایان ذکر است بمنظور جلوگیری از آسیب جدی به نیروگاهها و تاسیسات برق که باعث خاموشی های طولانی مدت در کل کشور خواهد شد، بصورت روزانه سهمیه کاهش مصرف از مراجع بالادستی اعلام خواهد شد که در صورت ارائه اطلاعات تکمیلی از سوی شرکت توانیر، به نحو مقتضی از طریق پرتال اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir به اطلاع مردم شریف استان رسانده خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان

برچسب ها

وارد مدار شدن مجدد واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به شبکه سراسری برق 14 خرداد 1402
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق لوشان خبر داد؛

وارد مدار شدن مجدد واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به شبکه سراسری برق

ره نگار/ موسوی گفت: واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به همت متخصصان کشور پس از حدود ۲ سال خروج به مدار تولید برق شبکه سراسری پیوست.

اسمش امام بود، ما او را به این اسم می شناختیم 14 خرداد 1402
یادداشت/ نوشین کریمی

اسمش امام بود، ما او را به این اسم می شناختیم

ره نگار/روزی که رفت محشر به پا شده بود، مردم پای پیاده، سرگشته و حیران از اتفاقی که رخ داده به سمت قبله ایران به راه افتادند...

مراسم معارفه سرپرست سازمان پسماند شهرداری رشت برگزار شد 14 خرداد 1402

مراسم معارفه سرپرست سازمان پسماند شهرداری رشت برگزار شد

ره نگار/ مراسم معارفه علی مقصودی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت برگزار شد. 

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.