اطلاعیه اداره پست استان گیلان
اطلاعیه اداره پست استان گیلان

ره نگار/ مدیرکل پست استان گیلان از همشهریان خواست با توجه به رشد چشمگیر مرسولات پستی در روزهای پایانی سال برای تسریع در روند توزیع مرسولات پستی از مراجعه به ادارات پست خودداری نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی مدیرکل پست استان گیلان طی اطلاعیه ای به همشهریان عزیز گیلانی گفت: […]

ره نگار/ مدیرکل پست استان گیلان از همشهریان خواست با توجه به رشد چشمگیر مرسولات پستی در روزهای پایانی سال برای تسریع در روند توزیع مرسولات پستی از مراجعه به ادارات پست خودداری نمایند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی فخربین سبحانی مدیرکل پست استان گیلان طی اطلاعیه ای به همشهریان عزیز گیلانی گفت: با توجه به افزایش حجم مرسولات پستی بخصوص بسته کوچک و امانت در روزهای پایانی سال و به جهت جلوگیری از ازدحام همشهریان برای دریافت بسته های پستی به ادارات پست استان با تاکید بر اینکه پست بدون تعطیلی در حال خدمت رسانی به همشهریان می باشد، مرسولات توسط نامه رسانها به درب منازل آنها ارسال خواهد شد.
وی در ادامه از همشهریان خواست برای تسریع در توزیع مرسولات از مراجعه به ادارات پست خودداری نمایند و در طی روزهای آتی امانات و بسته های پستی با حداکثر ظرفیت توزیع می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل پست استان گیلان