اشتغالزایی و رونق اقتصاد هدف بزرگ هلدینگ آرش / “مردمداری” اصل تجارت است
اشتغالزایی و رونق اقتصاد هدف بزرگ هلدینگ آرش / “مردمداری” اصل تجارت است
ره نگار/ شرکت "انبوه سازان آرش" یکی از بزرگترین مجتمع هاي تجاری‌، فرهنگی است که توسط دو جوان کارآفرین بومی در استان گیلان راه اندازی شده است. این مجموعه بزرگ فواید مهمی از جمله اشتغالزایی، رونق صنعت گردشگری و سرمایه گذاری داشته و در نتیجه توسعه اقتصاد استان را به همراه دارد.

ره نگار/ شرکت “انبوه سازان آرش” یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری‌، فرهنگی است که توسط دو جوان کارآفرین بومی در استان گیلان راه اندازی شده است. این مجموعه بزرگ فواید مهمی از جمله اشتغالزایی، رونق صنعت گردشگری و سرمایه گذاری داشته و در نتیجه توسعه اقتصاد استان را به همراه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ فاطمه لطیفی: برادران تقی پور (آرش و امین) دو چهره موفق گیلانی با تمام توان، قدم در مسیری سخت گذاشته و از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند.
هلدینگ آرش با هدف اعتلای نام “گیلان” و توسعه اقتصاد بنا نهاده شد و خوشبختانه امروز به یکی از بزرگترین برندها در سطح بین المللی تبدیل شده است.

برادران تقی پور به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و به پاس قدردانی از حمایت های اصحاب رسانه استان در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی طی آیینی از خبرنگاران تجلیل بعمل آوردند.
آرش تقی پور_ مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش در این همایش ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار گفت: رسانه نقش تاثیر گذاری در آگاهی بخشی جامعه دارد و باید قدر زحمات این قشر خستگی ناپذیر را دانست.

وی ضمن اشاره به پیشینه و اساس راه اندازی این مجموعه اظهار داشت: اصل تجارت “مردمداری” است و خوشبختانه با این تفکر وارد این عرصه شدیم و خوشحال هستیم که جوانان زیادی در این‌ مجموعه مشغول به کار هستند و این افتخاری برای خانواده بزرگ آرش مال است.
وی افزود: آرش مارکت فقط متعلق به امین و آرش نیست بلکه برای مردم گیلان تا همیشه خواهد بود.

آرش تقی پور همچنین اضافه کرد: شرکت انبوه سازان آرش صرفا یک مرکز خرید نیست بلکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این مجموعه هم به لحاظ فرهنگی با دارا بودن سالن کنسرت ۱۰۰۰ نفره و VIP و … توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد.
آرش تقی پور یادآور شد: در این سالن اجرای برنامه های مفرح و کنسرت های مختلفی را داشتیم که بسیار پر خاطره ظاهر شدند و همچنین در ایام محرم امسال نیز با توکل به خدا و عنایت و لطف آقا امام حسین (ع) و دعای خیر مادر مراسم معنوی باشکوهی در ابن مجموعه برگزار نمودیم.
امین تقی پور رئیس هیات مدیره هلدینگ آرش نیز به مشکلات و موانع بر سر راه کارآفرینی و سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاری در استان می تواند به رونق اقتصاد کمک کند.
وی با تاکید بر اینکه نباید سرمایه گذار را فراری دهیم اذعان داشت: توسعه اقتصاد استان با جذب گردشگر و جذب سرمایه گذار امکان پذیر خواهد بود بنابراین باید راه را برای سرمایه گذاران، هموار کرد و با تمام توان حامی کارآفرینان و سرمایه گذاران بود.
امین تقی پور تصریح کرد: اشتغالزایی و استفاده از نیروی کار جوان یکی از نیت های هلدینگ آرش است که مصرانه به دنبال آن بوده و از همه مسئولان، مدیران بانکی و همچنین خبرنگاران انتظار داریم برای اعتلا و ارتقای نام “گیلان” حامی این مجموعه باشند و همه ما همواره به نوعی مشوق سرمایه گذاری و توسعه رونق اقتصاد استان باشیم.
گفتنی است، در پایان خبرنگاران و اصحاب رسانه استان تقدیر شدند.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران