اسلام با هر چه مخالف عفت است مخالفت دارد
اسلام با هر چه مخالف عفت است مخالفت دارد
ره نگار/ آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه اسلام با هر چه مخالف عفت است مخالفت دارد گفت: کم حجابی و بی حجابی یک آزادی واقعی نیست بلکه آزادی استعماری است.

ره نگار/ آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه اسلام با هر چه مخالف عفت است مخالفت دارد گفت: کم حجابی و بی حجابی یک آزادی واقعی نیست بلکه آزادی استعماری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ آیت الله «رسول فلاحتی» در خطبه های نماز جمعه امروز(جمعه، ۱۷تیر) در مصلی امام خمینی(رحمه الله) رشت، با بیان اینکه عدم ثبات در مدیریت ها آسیب های فروانی دارد اظهار کرد: داشتن ثبات مدیریت در پست های استان گیلان ضروری است.

نماینده ولی فقیه در گیلان  و امام جمعه رشت گفت: در تغییر مدیریت ها نباید با مردم بازی شود و همچنین می بایست ضعفی که در اطلاع رسانی در خدماتی که در دولت به مردم ارایه میشود، حل گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه اسرائیل روز به روز به افول خود نزدیک تر می شود افزود: اکنون مسئله موجودیت اسرائیل مطرح است و از داخل در حال مضمحل شدن است و این بیانگر قدرت ایران است.

آیت الله فلاحتی همچنین به نشست ناتو در اسپانیا و معرفی چین به عنوان تهدید اقتصادی و روسیه به عنوان تهدید نظامی اشاره کرد و ادامه داد: در این نشست حرفی از ایران زده نشده و این نشان دهنده آن است که یا می خواهند ایران را منزوی کرده یا از مقابله با ایران ناامید شده اند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا، اروپا را فریب می دهد تا بتواند در مقابل چین و روسیه بایستد.

آیت الله فلاحتی همچنین با گرامیداشت سالروز قیام مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب، گفت: اسلام با هر چه مخالف عفت است مخالفت دارد.

وی اعلام کرد: اسلام نمی خواهد زن کالا باشد و می خواهد شخصیت زن و وجود او در جوامع محترم شمرده شود.

امام جمعه رشت گفت: این مخالف شان زن است که با آرایش و بدون حجاب بیرون بیاید و این یک آزادی واقعی نیست و آزادی استعماری است.

وی قلب دشمنان را مملو از کینه از نظام اسلامی دانست و افزود: آنان گمان می کنند چند بچه را تحریک به بی حجابی کنند کار نظام تمام است و این خیالی بیش نیست.

آیت الله فلاحتی همچنین خاطر نشان‌کرد: ایران عزیز دختران و زنانی دارد که با حجاب خود در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی حضور موثر دارند.

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران