استفاده رایگان از ۷۳ مکان ورزشی گیلان برای عموم
استفاده رایگان از ۷۳ مکان ورزشی گیلان برای عموم
ره نگاران/ 73 مکان ورزشی روباز و سرپوشیده در 17 شهرستان گیلان برای ورزش کردن عموم مردان و زنان گیلانی رایگان اعلام شد و از دوشنبه 31 اردیبهشت می توانند از آن‌ها استفاده کنند.

ره نگاران/ ۷۳ مکان ورزشی روباز و سرپوشیده در ۱۷ شهرستان گیلان برای ورزش کردن عموم مردان و زنان گیلانی رایگان اعلام شد و از دوشنبه ۳۱ اردیبهشت می توانند از آن‌ها استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان؛ جهانبخش آرمان با تمجید از طرح ملی ورزش و مردم که رایگان کردن و آسان سازی ورزش را در سبد خانوارهای ایرانی و گیلانی قرار می دهد، گفت: با همکاری و تلاش همکاران در شهرستانها، معاونت ورزشی و گروه ورزش همگانی، در نهایت لیست جامع و کاملی از ۷۳ مکان ورزشی روباز و سرپوشیده در تمامی شهرستانها استخراج و از روز دوشنبه۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ همزمان با افتتاح این طرح ملی برای عموم مردان و زنان گیلانی، ورزش و تندرستی رایگان خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: در این جداول روزها و ساعات ورزش کردن عمومی بانوان و آقایان به تفکیک اعلام شده و مردم عزیز گیلان می توانند از آن بصورت رایگان استفاده کنند.

دکتر جهانبخش آرمان با اشاره باینکه جدول زمانبندی روزها و ساعات ورزش رایگان به پیوست این خبر منتشر شده است گفت: در شهرستان رشت پیست ورزشگاه شهید عضدی، یادگار امام ( ره ) و سردارجنگل رشت، سالن ورزشی ۶ هزار نفری شهدا، سالن تختی، تنیس روی میز یادگار امام (ره )، سالن جودو، سالن شهید رجایی، سالن شهید مدافع حرم فلکده، سالن رزمی مجموعه ورزشی ۶ هزار نفری شهدای رشت برای استفاده رایگان عموم مردم طبق جدول مشخص و آماده است.

وی در پایان با تشکر از رعایت عفاف و حجاب ورزشکاران و قهرمانان و مردم در مکانهای ورزشی افزود: از تعداد اندکی از مخاطبان هم تقاضا دارم برای استفاده از تمامی اماکن ورزشی حجاب و عفاف اسلامی را جداً رعایت کنند تا از ورود آنها جلوگیری نشود.

  • منبع خبر : روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان