استفاده‌ از ظرفیت اعتباری بانک‌ها در جهت توانمندی و رفع مشکلات مددجویان
استفاده‌ از ظرفیت اعتباری بانک‌ها در جهت توانمندی و رفع مشکلات مددجویان
ره نگار/ مديرکل بهزیستی گیلان در نشست با معاون اعتباری بانک ملی شعب استان گیلان بر استفاده‌ از ظرفیت اعتباری بانک‌ها در جهت توانمندی و رفع مشکلات مددجویان تاکید کرد. 

ره نگار/ مدیرکل بهزیستی گیلان در نشست با معاون اعتباری بانک ملی شعب استان گیلان بر استفاده‌ از ظرفیت اعتباری بانک‌ها در جهت توانمندی و رفع مشکلات مددجویان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ “حسین خداشناس”معاون اعتباری بانک ملی شعب استان گیلان به اتفاق هیئت همراه، طی برگزاری نشستی در دفتر مدیریت اداره کل بهزیستی استان گیلان با “سیدمهدی خدمت بین دانا” مدیرکل بهزیستی گیلان دیدار و در خصوص تعاملات و همکاری های دوجانبه جهت ارائه تسهیلات و خدمات بانکی به جامعه هدف بهزیستی استان، گفتگو و تبادل نظر کردند.

در این جلسه به بررسی چالش ها و موانع در خصوص ارائه تسهیلات و خدمات بانکی به مددجویان گفتگو وتبادل نظر شد و درباره موضوعات مذکور تصمیمات و راهکارهای اتخاذ گردید.

سیدمهدی خدمت بین دانا در این نشست با اشاره به اینکه همکاری متقابل با بانک ها می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان باشد، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت اعتباری بانک ها در جهت توانمندی مددجویان بهزیستی مطمئنا بسیاری از مشکلات را برطرف خواهد کرد.

مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه ضمن ابراز امیدواری از تداوم همکاری با بانک ها در جهت ایجاد شرایط مناسب اقتصادی مناسب برای مددجویان بهزیستی و تاکید بر لحاظ کردن شرایط اقتصادی مددجویان؛ عنوان کرد: سازمان بهزیستی همواره از هر فرصتی برای فراهم نمودن ایجاد شرایط مناسب برای رفاه حال مددجویان استفاده می نماید و از مدیران و مسئولین بانک ها خواستاریم با در نظر گرفتن شرایط معیشتی برخی از مددجویان، زمینه را برای اعطای تسهیلات فراهم نمایند.

همچنین در این نشست “حسین خداشناس” معاون اعتباری بانک ملی شعب استان گیلان نیز، آمادگی این بانک جهت انجام هرگونه خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی را اعلام و بر لزوم رسیدگی و خدمتگزاری به مددجویان و نیازمندان تاکید کرد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران