از سرمایه‌گذاری در حوزه تولید و تامین خودروهای سنگین استقبال می‌کنیم
از سرمایه‌گذاری در حوزه تولید و تامین خودروهای سنگین استقبال می‌کنیم
ره نگاران/ مدیر کل صمت گیلان در این دیدار گفت: برای تحقق شعار سال به پشتوانه بانکی نیازمندیم.

ره نگاران/ مدیر کل صمت گیلان در این دیدار گفت: برای تحقق شعار سال به پشتوانه بانکی نیازمندیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری در دیدار با مدیر امور شعب بانک سپه گیلان و معاونین این بانک اظهار داشت: همراهی و تعامل بانک سپه در سال مالی گذشته بسیار امید آفرین و برای بخش تولید راهگشا بود.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولین بانک سپه برای جذب و تخصیص اعتبارات به حوزه صنعت گفت: به جرات می‌توان گفت بانک سپه استان یکی از کارآمدترین دستگاه‌های خدمات رسان و پشتیبان و ارزنده برای کارآفرینان و فعالان عرصه کسب و کار در استان می‌باشد که می‌تواند با این رویکرد هم بسزایی در رفع چالش‌های مالی تولید کنندگان داشته باشد.

تیمور پورحیدری پیرامون سرمایه گذاری یکی از مشتریان بانک سپه در حوزه خودروهای سنگین در رودسر گفت: حمایت و هدایت همه سرمایه گذاران اساس کار ماست، قطعا ضمن بازدید مشترک از محل فعالیت این سرمایه گذاران، با اعطا مجوزهای قانونی لازم از سرمایه گذاری در حوزه تامین و تولید خودروهای سنگین در استان استقبال خواهیم کرد.

مدیر امور شعب بانک سپه نیز در ادامه این دیدار رویکرد سیاستگزاری بانک سپه را تسهیلگری امور برای بخش تولید و تجارت دانست و گفت: با تمام توان در چهارچوب اختیارات بانکی خواستار رونق تولید و اشتغال آفرینی در سراسر گیلان هستیم.

✔️ تخصیص اعتبارات بانک سپه به تولید ۴۰ درصد افزایش یافت

علیرضا عزیزی از افزایش تخصیص ۴۰ درصدی اعتبارات سال جدید نسبت به سال ۱۴۰۲ سخن گفت و تاکید کرد: به تولید کنندگان واقعی نهایت تعامل و همراهی را خواهیم داشت تا بتوانند از مزایای حمایت‌های مالی این بانک به نحو مطلوب برای توسعه کسب و کار خود و ارتقای صنعت استان بهره‌مند شوند.

  • منبع خبر : روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت گیلان