از برگزاری اولین کنفرانس” شهرهایی برای مردم” تا برگزاری جشنواره های مجازی پژوهش
از برگزاری اولین کنفرانس” شهرهایی برای مردم” تا برگزاری جشنواره های مجازی پژوهش

ره نگار/ سید محمد احمدی شهردار رشت برنامه های شهرداری رشت در هفته پژوهش را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت برنامه های شهرداری در هفته پژوهش را تشریح کرد. شهردار رشت با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به علم و پژوهش اظهار کرد: مقام معظم […]

ره نگار/ سید محمد احمدی شهردار رشت برنامه های شهرداری رشت در هفته پژوهش را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت برنامه های شهرداری در هفته پژوهش را تشریح کرد.

شهردار رشت با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به علم و پژوهش اظهار کرد: مقام معظم رهبری می فرمایند “علم و پژوهش را باید به عنوان یک باور عمومی دربیاوریم تا یک همت همگانی برای این کار گماشته شود.

 احمدی با اشاره به اینکه شهرداری رشت توجه ویژه ای به روش های نوین و پژوهشی دارد بیان کرد: توسط مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت برنامه های متعددی در هفته پژوهش تدوین شده که با توجه به شیوع ویروس کرونا این برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود.

شهردار رشت از برگزاری نخستین کنفرانس “شهرهایی برای مردم” در هفته پژوهش خبر داد و افزود: این کنفرانس با محوریت کرونا شامل مقاله، طرح های پژوهشی و پایان نامه برگزار می شود.

 وی برگزاری جشنواره های پروپزال برتر، پژوهش برتر(ویژه کارکنان شهرداری رشت)، ایده های استارتاپ، شهروند خلاق، جشنواره مجازی(خلاصه طرح ها و کتاب ها)، نشانه های تخصصی مجازی، پرسشنامه سنجش میزان مطلوبیت برندینگ شهر رشت با نگاه عضویت در شبکه شهرهای خلاق یونسکو را از دیگر برنامه های هفته پژوهش عنوان کرد.

  • منبع خبر : واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت