ارتباط مستمر مسئولان با مردم مودت و امیدواری را تقویت می‌کند
ارتباط مستمر مسئولان با مردم مودت و امیدواری را تقویت می‌کند
ره نگاران/ رئیس کل دادگستری استان گیلان از حضور جمعی از اعضای شورای قضایی استان در 3 مسجد شهرستان رشت در راستای تسهیل در روند رسیدگی به درخواستها و پاسخگویی به مطالبات عموم مردم خبر داد.

ره نگاران/ رئیس کل دادگستری استان گیلان از حضور جمعی از اعضای شورای قضایی استان در ۳ مسجد شهرستان رشت در راستای تسهیل در روند رسیدگی به درخواستها و پاسخگویی به مطالبات عموم مردم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به اینکه این حضور، دومین دیدار چهره به چهره در سال جاری با مردم است اظهار داشت: طرح دیدار چهره به چهره با مردم در قالب برپایی میز خدمت در مساجد در راستای تاکیدات مسئولان دستگاه قضا و برای تسهیل در روند دسترسی عموم مردم به مسئولان و قضات دادگستری و اعضای شورای قضایی استان در ۳ مسجد حضرت رقیه (س) باهنر، مسجد پیامبر اعظم رودباری و مسجد صاحب الزمان سیاه اسطلخ بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء باهدف فرهنگ سازی و ترویج سنت حسنه عفو و گذشت و استفاده از تریبون مساجد و سخنگاه ها برگزار شد.

وی همچنین با تشریح مزایای ارتباط مستمر و صمیمی مسئولان با مردم، تاکید کرد: این مهم رسالتی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و برگرفته از ارزشهای انقلاب اسلامی است که مودت و امیدواری را در جامعه تقویت می کند و روند دسترسی مردم به مسئولان را تسریع می نماید.

رئیس شورای قضایی استان در بخش دیگری از سخنان افزود: بخشی از این دیدارها ناشی از دغدغه هایی بود که مراجعه کنندگان در روند رسیدگی به پرونده های قضایی داشتند که با صدور دستورات و ارایه ی راهکارهای قانونی و سازنده برطرف شد و بخش دیگر مربوط به دغدغه های عمومی افراد بود که نسبت به حفظ حقوق بیت المال و دفاع از منافع اکثریت مردم مطرح کردند و رهنمودها و دستورات لازم در این خصوص ارائه گردید.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران