اداره کل صمت گیلان و کسب عنوان دستگاه نمونه در جشنواره شهید رجایی 
اداره کل صمت گیلان و کسب عنوان دستگاه نمونه در جشنواره شهید رجایی 
ره نگار/ مدیر کلاداره کل صمت گیلان و کسب عنوان دستگاه نمونه در جشنواره شهید رجایی  صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از انتخاب این اداره کل به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی خبر داد.

ره نگار/ مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از انتخاب این اداره کل به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری گفت: اداره کل صمت گیلان بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ با کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه تولیدی و خدماتی در بین دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شد.

وی با قدردانی از زحمات خالصانه کارکنان اداره کل صمت در استان و سایر شهرستان‌ها، اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی همکاران این اداره کل توانستیم برای دومین سال پیاپی به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شویم و در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی شده در بخش تولیدی و خدماتی، رشد و بهبود عملکرد و ارتقاء قابل توجهی نسبت به سال قبل تر داشته باشیم.

پورحیدری رمز توفیق در خدمتگذاری دستگاه صمت در این دوسال را تلاش شبانه روزی برای جلب رضایت فعالان حوزه تولید و تجارت دانست و تشریح کرد: دلسوزی، تعهد و حمایت پرسنل این اداره کل از فعالان اقتصادی استان در شرایط دشوار، قطعا می تواند در کاهش مشکلات این حوزه اثرگذار باشد.

گفتنی است، جشنواره شهید رجایی با حضور جمع کثیری از مدیران سراسر استان برگزار گردید که از مدیر کل صمت گیلان به دلیل انتخاب این اداره کل به عنوان دستگاه برگزیده با اهدای لوح و تندیس توسط استاندار گیلان تقدیر به عمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت گیلان