ادارات گیلان تعطیل نیست اما مردم بخاطر شرایط کرونایی کمتر به دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند
ادارات گیلان تعطیل نیست اما مردم بخاطر شرایط کرونایی کمتر به دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند

ره نگار/ جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت: هیچ اداره‌ای در روز‌هایی که محدودیت‌های کرونایی اجرا می‌شود به طور کامل تعطیل نیست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران، محمود قاسم نژاد ، جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت:  با تأکید بر اینکه تعطیلی مطلق هیچ دستگاه اجرایی را نداریم، […]

ره نگار/ جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت: هیچ اداره‌ای در روز‌هایی که محدودیت‌های کرونایی اجرا می‌شود به طور کامل تعطیل نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران، محمود قاسم نژاد ، جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت:  با تأکید بر اینکه تعطیلی مطلق هیچ دستگاه اجرایی را نداریم، گفت: خدمات دهی به مردم نباید تعطیل شود، اما شهروندان نیز باید شرایط را درک کرده و هنگام اجرای طرح محدودیت های کرونایی کمتر به دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند.

او افزود: در شرایط کنونی، دستگاه‌های خدمات رسان ضروری می‌توانند کارکنان خود را از یک سوم نیز بیشتر کاهش دهند و سایر دستگاه‌ها نیز با تشخیص مدیر کل همان دستگاه، با حداقل کارکنان و یا استفاده از ۱۰ درصد کل ظرفیت کارکنان خود برای ارائه خدمت به فعالیت ادامه دهند.

جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان، با بیان اینکه در وضعیت قبلی در شهر‌های قرمز یک سوم کارکنان دستگاه‌های خدمات رسان ضروری و حاکمیتی در محل کار حاضر می‌شدند، گفت: در اداره‌های دیگر نیز در ۲ هفته پیش تا ۵۰ درصد نیرو‌ها کاهش یافته بود.

قاسم نژاد تصریح کرد: طرح تعطیلی یک هفته‌ای اداره‌ها را که رئیس سازمان اداری و استخدامی و معاون رئیس جمهور ابلاغ کرد، در ستاد ملی تصویب و در ستاد استانی نیز بر اجرای آن تأکید شده است.

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله