احیای زیرساخت‌های ورزشی یکی از دستاورد‌های ورزش گیلان است / کاهش تعرفه باشگاه‌ها در اولویت اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد
احیای زیرساخت‌های ورزشی یکی از دستاورد‌های ورزش گیلان است / کاهش تعرفه باشگاه‌ها در اولویت اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد
نگار/ جهانبخش آرمان در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان استان گفت: احیای زیرساخت‌های ورزشی یکی از دستاورد‌های ورزش گیلان است. 

ره نگار/ جهانبخش آرمان در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان استان گفت: احیای زیرساخت‌های ورزشی یکی از دستاورد‌های ورزش گیلان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این آیین مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ضمن تشکر از همراهی رسانه‌ها در پوشش اخبار اظهار داشت: خبرنگاری یک شغل سخت و پر از استرس است و اصحاب رسانه با دغدغه فراوانی که دارند در واقع پیش قراولان جهاد تببین محسوب می شوند.

وی خبرنگاران را آگاه به مسائل روز و عملکرد دستگا‌های اجرایی خواند و افزود: جا دارد امروز یادی کنیم از خبرنگارانی که در جمع ما نیستند به ویژه خبرنگاران ورزشی استان که یادشان زنده و جاوید خواهد ماند.

جهانبخش آرمان با بیان اینکه شهدا مایه عزت، سربلندی و اقتدار نظام اسلامی هستند از برگزاری یادواره ۳۶۰ شهید ورزشکار گیلان در استان خبر داد و گفت: این مراسم از ساعت ۹:۳۰ دقیقه پنجشنبه ۲۶ مرداد در گلزار شهدای رشت و با حضور استاندار گیلان و محمود پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در بخش در دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رشت پایین‌ترین سرانه ورزشی گیلان را دارد گفت: صومعه سرا بالاترین سرانه ورزشی در گیلان را دارد.

وی با بیان اینکه سرانه ورزشی گیلان ۸۵ متر است افزود: سرانه ورزشی گیلان به نسبت میانگین کشور در جایگاه هشتم قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش خودسرانه تعرفه‌های باشگاه‌ها در استان گفت: کاهش تعرفه باشگاه‌ها در اولویت اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد و به همین دلیل نظارت و بازرسی جدی انجام‌ شده‌ و با متخلفین برخورد قاطع صورت گرفته است.

آرمان با بیان اینکه خرید و فروش باشگاه بدون هماهنگی با هیات فوتبال و سازمان لیگ باطل است گفت: تا اهلیت و توانمندی مالی افراد مسجل نشود نمی‌توان باشگاهی به آن‌ها واگذار کرد.

وی با اشاره به فرایند قانونی واگذاری باشگاه سپیدرود افزود: مالک جدید باشگاه سپیدرود دارای اهلیت و توانمندی، ظرفیت‌های خوبی است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی در گذشته نابسامان بود تصریح کرد: تقویت زیرساخت‌های ورزشی گیلان سر لوحه کار اداره کل قرار گرفت.

آرمان با بیان اینکه ۵۴ مکان ورزشی در گیلان احیا شد خاطر نشان کرد: احیای زیرساخت‌های ورزشی یکی از دستاورد‌های ورزش گیلان است.

گفتنی است، به مناسبت روز خبرنگار و ارزشگذاری به مقام خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان گیلان سانس هایی را به خبرنگاران در استفاده رایگان از مکان های ورزشی همانند سال گذشته اختصاص داد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران