احراز هویت اتباع خارجی در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی
احراز هویت اتباع خارجی در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی

ره نگار/ بیمه شدگان اتباع بیگانه برای پذیرش در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی، احراز هویت می شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هویت این گروه از بیمه شدگان تا اطلاع ثانوی، با استفاده اختصاصی مندرج در جلد دفترچه درمانی (۱۰ رقم اول شماره سریال دفترچه) صورت می‌گیرد. گفتنی است، ارائه “جلد […]

ره نگار/ بیمه شدگان اتباع بیگانه برای پذیرش در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی، احراز هویت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هویت این گروه از بیمه شدگان تا اطلاع ثانوی، با استفاده اختصاصی مندرج در جلد دفترچه درمانی (۱۰ رقم اول شماره سریال دفترچه) صورت می‌گیرد.
گفتنی است، ارائه “جلد دفترچه درمانی” در مراکز طرف قرارداد با تامین اجتماعی برای برخورداری از خدمات تشخیصی و درمانی توسط اتباع، ضروری است.
همچنین آن ‌دسته از بیمه‌شدگان اتباع خارجی که تازه وارد هستند، می توانند با ارائه شماره اختصاصی فراگیر (فیدا) از خدمات درمانی در تعهد سازمان تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است، در حال حاضر قابلیت استعلام اعتبار دفترچه درمان تامین اجتماعی برای افراد غیر ایرانی با وارد نمودن کد شناسایی اتباع خارجی از طریق تمامی بسترهای ارائه خدمت اعم از USSD،Web و نسخه ۱.۰.۳ Web App عملیاتی شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان