احداث ۳۷۰ فضای آموزشی توسط خیرین در گیلان
احداث ۳۷۰ فضای آموزشی توسط خیرین در گیلان
ره نگار/ مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در گفتگوی تلفنی با خبر20 شبکه باران از احداث 370 فضای آموزشی توسط خیرین در گیلان خبرداد.

ره نگار/ مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در گفتگوی تلفنی با خبر۲۰ شبکه باران از احداث ۳۷۰ فضای آموزشی توسط خیرین در گیلان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛به نقل از روابط عمومی مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در گفتگوی تلفنی با خبر۲۰ شبکه باران با اشاره به اقدامات اداره کل نوسازی مدارس گیلان در بازگشایی مدارس افزود: در هفته دولت و مهرماه امسال ۱۴ فضای آموزشی و ورزشی با ۱۲هزار۵۰۰ مترمربع با ۷۵ کلاس درس احداث و تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان شد.

وی تجهیز فضاهای آموزشی را یکی از رسالت های مهم نوسازی مدارس دانست و افزود: با عنایت ویژه عباسی استاندار گیلان ۵۰ میلیارد تومان در بحث تجهیزات گرمایشی، میز و صندلی، تجهیزات هنرستانی و تجهیزات انفورماتیک مدارس استان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در بخش دیگری از این گفتگو با برشمردن اقدامات ماندگار خیرین محترم مدرسه ساز تصریح نمود: در ۲۰سال گذشته۳۲۰خیّر مدرسه ساز۳۷۰ فضای آموزشی، پرورشی و ورزشی را احداث و تقدیم آینده سازان ایران عزیز نموده اند.

وی با اشاره به میزان مشارکت خیرین در کشور اذعان داشت: میزان مشارکت خیرین محترم مدرسه ساز در استان گیلان از میانگین کشوری بالاتر است.

  • منبع خبر : روابط عمومی نوسازی مدارس استان گیلان