اجرای هفتگی پویش “بندرکیاشهر بدون زباله” 
اجرای هفتگی پویش “بندرکیاشهر بدون زباله” 

ره نگار/ عصر روز یکشنبه؛ ۱۶ آبان، مسیر  پارک جنگلی تا پل چوبی بندر کیاشهر با حضور دوست‌داران طبیعت، از زباله پاکسازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ این اقدام فرهنگی که از سوی شرکت تعاونی پسماند پردازشگر بوجاق بندر کیاشهر طراحی و برنامه‌ریزی شده است با حمایت شهرداری، شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر، […]

ره نگار/ عصر روز یکشنبه؛ ۱۶ آبان، مسیر  پارک جنگلی تا پل چوبی بندر کیاشهر با حضور دوست‌داران طبیعت، از زباله پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ این اقدام فرهنگی که از سوی شرکت تعاونی پسماند پردازشگر بوجاق بندر کیاشهر طراحی و برنامه‌ریزی شده است با حمایت شهرداری، شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر، انجمن پیشگامان محیط زیست و اداره حفاظت محیط زیست همراه بود و مرتضی عاطفی شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر به همراه جمعی از فعالان و دوستداران محیط‌زیست نیز حضور داشتند و نوجوان و دانش‌آموزان کیاشهری  فعالانه در این پویش شرکت کردند.

گفتنی است، این پویش هر هفته برقرار خواهد بود و  با توجه به درخواست دانش‌آموزان دوستدار محیط زیست از شهردار این شهر بندری، تصمیم بر آن شد، مکان پویش، هفته آینده چهارشنبه بازار بندرکیاشهر باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر