اجرای طرح ملی مسجد، مدرسه، تابستان در مساجد گیلان
اجرای طرح ملی مسجد، مدرسه، تابستان در مساجد گیلان

ره نگار/ طرح ملی مسجد، مدرسه، تابستان در کانون‌های مساجد گیلان برگزار می‌شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: طرح ویژه مسجد، مدرسه، تابستان به منظور بهینه سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اجرا می‌شود. او با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی […]

ره نگار/ طرح ملی مسجد، مدرسه، تابستان در کانون‌های مساجد گیلان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: طرح ویژه مسجد، مدرسه، تابستان به منظور بهینه سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اجرا می‌شود.

او با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی کانون‌های مساجد برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان افزود: اوقات فراغت بهترین فرصت برای جذب دانش آموزان به مساجد و رشد و تعالی معرفتی آنان است.

مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به وضعیت کرونایی استان اظهار داشت: این طرح که به‌نوعی جریان سازی فرهنگی با محوریت مسجد است، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار می‌شود.

فاضلی با بیان اینکه پیوند مسجد، مدرسه و خانواده هدف مشترک این طرح ملی است، ادامه داد: کانون‌های مساجد در تعامل با مدارس، زمینه بهره‌گیری دانش‌آموزان از برنامه‌های حضوری و مجازی مساجد را در این طرح فراهم کرده تا پیوند مسجد و مدرسه منسجم‌تر شود.

او با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در استفاده حضوری از فضا‌ها برای برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت در مساجد تصریح کرد: در تابستان امسال که همچنان با شیوع ویروس کرونا مواجه هستیم، کانون‌های مساجد نباید از فضای مجازی غافل شوند

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران