اجرای روکش آسفالت در ۱۹۴ کیلومتر از محورهای گیلان طی شش ماه گذشته
اجرای روکش آسفالت در ۱۹۴ کیلومتر از محورهای گیلان طی شش ماه گذشته
ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان اعلام کرد: با هدف حفظ و نگهداری راه‌ها طی شش ماه گذشته 194 کیلومتر از محورهای شریانی و اصلی استان روکش آسفالت شدند.

ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان اعلام کرد: با هدف حفظ و نگهداری راه‌ها طی شش ماه گذشته ۱۹۴ کیلومتر از محورهای شریانی و اصلی استان روکش آسفالت شدند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ غلامعلی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان این که رویه و جسم جاده ها بر اثر تردد وسایل نقلیه و نمک پاشی و گذشت زمان مستهلک شده و نیاز به ترمیم دارند اظهار داشت: در شش ماه گذشته با استفاده از آسفالت گرم ۱۵۰ کیلومتر، همچنین در ۴۴ کیلومتر نیز آسفالت حفاظتی (اسلاری سیل) انجام شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: روکش آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ نوعی روش جدید ترمیم و نگهداری راههاست و به همین منظور ۳۳ کیلومتر به این روش و ۱۱ کیلومتر نیز به روش لکه گیری و درزگیری عملیات صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: برای عملیات ذکر شده مقدار ۱۲۹هزار و ۵۳۰ تن قیر و آسفالت مصرف شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان