اجرای جشنواره کشوری فیلم کوتاه با موضوع رشت
اجرای جشنواره کشوری فیلم کوتاه با موضوع رشت
ره نگار/ رئیس شورای اسلامي شهر رشت گفت: فیلم و تئاتر بسیار تاثیرگذار است و شاید یک فیلم یک دقیقه ای معادل یک سخنرانی یک ساعته تاثیرگذاری داشته باشد و ان شاا با تداوم همکاری دیگر دستگاه ها بتوانیم چنین جشنواره هایی را با موضوع رشت در سطح کشور اجرایی کنیم.

ره نگار/ رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: فیلم و تئاتر بسیار تاثیرگذار است و شاید یک فیلم یک دقیقه ای معادل یک سخنرانی یک ساعته تاثیرگذاری داشته باشد و ان شاا… با تداوم همکاری دیگر دستگاه ها بتوانیم چنین جشنواره هایی را با موضوع رشت در سطح کشور اجرایی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در مراسم رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت در ساختمان جلسات شورا با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی بالاخص شهدای حادثه تروریستی کرمان اظهار کرد: جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت رویداد بزرگی است که در سال گذشته با استقبال خوبی از سوی هنرمندان مواجه شد.

وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره جزو اقدامات خوب در شهر اولین ها است افزود: امیدواریم چنین جشنواره هایی تداوم داشته باشد و شاهد ارتقای برگزاری این جشنواره ها باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به برگزاری نخستین دوره این جشنواره در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تجربه برگزاری نخستین مرحله از این جشنواره را در مجموعه مدیریت شهری رشت داشتیم و بسیاری از مباحث و چالش های زندگی شهری در آن به نمایش گذاشته شد.

کارگرنیا با تاکید به اینکه برخی از چالش های زندگی شهری به دلیل عدم آگاهی شهروند نسبت به حقوق شهروندی رقم می خورد افزود: برخی از آثاری که در جشنواره سال گذشته از سوی هنرمندان این حوزه از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شده بود مورد بازبینی قرار گرفت و نتایج خوبی از آن در راستای بهبود زندگی شهری به دست آمد.

⭕️ خبرنگاران امانتداران مجموعه مدیریت شهری رشت

وی با اشاره به اینکه هنر می تواند بالاترین تاثیرگذاری را در ابعاد مختلف زندگی بشر ایفا کند بیان کرد: فیلم و تئاتر بسیار تاثیرگذار است و شاید یک فیلم یک دقیقه ای معادل یک سخنرانی یک ساعته تاثیرگذاری داشته باشد و ما به دنبال ارتقای این مهم هستیم و ان شاا… با تداوم همکاری دیگر دستگاه ها بالاخص صدا و سیمای گیلان که الحق و والانصاف پس از حضور مدیریت جدید همکاری های بسیار خوبی با مجموعه مدیریت شهری رشت دارد، بتوانیم چنین جشنواره هایی را با موضوع رشت در سطح کشور اجرایی کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره گفت: همچنین از حضور اصحاب رسانه در رونمایی از پوستر دومین جشنواره فیلم کوتاه رشت که همواره همگام و امانتدار مجموعه مدیریت شهری رشت هستند تقدیر و تشکر می کنم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت