اتصال راه آهن به بندرکاسپین تا پایان دولت دوازدهم
اتصال راه آهن به بندرکاسپین تا پایان دولت دوازدهم

ره نگار/ معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه از راه آهن رشت به بندر کاسپین بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، استاندار گیلان، نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و مدیران […]

ره نگار/ معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه از راه آهن رشت به بندر کاسپین بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، استاندار گیلان، نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی از پروژه ملی راه آهن رشت به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.
بنابر این گزارش دکتر محمدباقر نوبخت در سال ۱۴۰۰ برای سومین بار با حضور در منطقه آزاد انزلی از روند عملیات اجرایی تکمیل راه آهن رشت به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورده و پیگیری روند تکمیل و اجرای این طرح ملی بوده است.
از نکات بارز و حائز اهمیت در این بازدید افزایش جبهه های کاری، افزایش سرعت روند تکمیل زیر سازی، پایه کوبی پل رو گذر و تملک اراضی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی