آیین معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت آماد و پشتیبانی پلیس برگزار شد
آیین معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت آماد و پشتیبانی پلیس برگزار شد
ره نگار/  آیین معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت آماد و پشتیبانی پلیس استان با حضور سردار "حسین حسن‌پور" در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد.

ره نگار/  آیین معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت آماد و پشتیبانی پلیس استان با حضور سردار “حسین حسن‌پور” در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در آیین معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت آماد و پشتیبانی فرماندهی انتظامی گیلان سردار “حسین حسن‌‌پور” ضمن تبریک فرا رسیدن هفته انتظامی، عملکرد تمامی رده‌های فرماندهی و معاونت‌های پلیس گیلان را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: به لطف پروردگار در سال جاری، شاهد پیشرفت و حرکت رو به جلو تمامی یگان‌های انتظامی در سطح استان هستیم.

وی کارکرد در حوزه‌های اجتماعی و پشتیبانی را به لحاظ تاثیرگزاری آن در خروجی عملکرد پلیس بسیار حائز اهمیت قلمداد کرد و گفت: مدیریت این معاونت‌ها نیازمند بهره‌مندی از شاخصه‌های نظارتی دقیقی است که مسئولیت بسیار مهم و جدی را به دنبال دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات، بهره‌جویی از نیروهای تخصصی ماهر و کار جهادی لازمه موفقیت در ماموریت‌های انتظامی است، افزود: امیدواریم در تحقق شعار “شهروند قانون‌مدار، پلیس خدمت‌گزار” هفته انتظامی، با تلاش و همکاری تمامی رده‌ها، کارنامه درخشانی را برای فرماندهی انتظامی استان گیلان به ارمغان بیاوریم.

گفتنی است در پایان این مراسم سرهنگ “کریم فقیری” به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و سرهنگ “علی‌اصغر احمدنیا” به عنوان سرپرست معاونت آماد و پشتیبانی فرماندهی انتظامی استان گیلان معرفی شدند.

  • منبع خبر : پلیس گیلان