آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر گیلان برگزار شد
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر گیلان برگزار شد

ره نگار/ جانشین فرماندهی سپاه قدس استان با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در بسیج گفت: بسیج متعلق به همه­ مردم است و روحیه جهادی در حوزه­ های مختلف آن حاکم بوده وحضور بسیجیان خلاق، باعث رشد و شکوفایی در برنامه­ های مختلف کشور شده­ است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با حضور […]

ره نگار/ جانشین فرماندهی سپاه قدس استان با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در بسیج گفت: بسیج متعلق به همه­ مردم است و روحیه جهادی در حوزه­ های مختلف آن حاکم بوده وحضور بسیجیان خلاق، باعث رشد و شکوفایی در برنامه­ های مختلف کشور شده­ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با حضور سیاوش غلامی مدیرعامل، حجت الاسلام و المسلمین امیر چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان، سرهنگ حسن حبیبی جانشین فرماندهی سپاه قدس، سرهنگ رضا رنجبر فرمانده بسیج کارکنان سپاه قدس، شورای معاونین جمعیت هلال احمر و اعضای پایگاه مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر استان گیلان آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد.

در ابتدا مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن تبریک به مناسبت سالروز ازدواج حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: همه ما جزو لشکر ۲۰ میلیونی بسیج هستیم که فعالیت های خود را در چارچوب استفاده از پتانسیل و ظرفیت های مردمی در جامعه انجام می دهیم.

غلامی یکی از اهداف هلال احمر را خدمت رسانی در دل جامعه دانست و افزود: هدف اصلی ما ارائه خدمات مطلوب تر به مردم است، که در این راه می توان از ظرفیت بسیج استفاده کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار داشت: بسیج در کنار جمعیت هلال احمر به عنوان پشتوانه، دلگرمی محسوب می شود، تا بتوانیم خدمات را به شکل مناسب تری به جامعه هدف ارائه دهیم.

غلامی با اشاره به همکاری متداوم امدادگران و بسیجیان افزود: امدادگران همان بسیجیان صحنه امداد و نجات هستند که در لحظات سخت خود را به مردم می‌رسانند و با جان و دل به آن‌ها خدمت می کنند.

در ادامه سرهنگ حسن حبیبی جانشین فرماندهی سپاه با اشاره به نقش پررنگ بسیج و بسیجیان در دوران مختلف بخصوص دفاع مقدس، گفت: از زمان تشکیل بسیج شاهد نقش آفرینی این شجره­ طیبه در کشور بوده ایم.

جانشین فرماندهی سپاه قدس استان با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در بسیج گفت: بسیج متعلق به همه­ مردم است و روحیه جهادی در حوزه­ های مختلف آن حاکم بوده وحضور بسیجیان خلاق، باعث رشد و شکوفایی در برنامه­ های مختلف کشور شده­ است.

در ادامه سرهنگ رنجبر فرمانده بسیج کارکنان سپاه استان اظهار کرد: از جمله فعالیت های بسیج کارکنان در ادارات ترغیب و جذب کارکنان جهت عضو شدن در بسیج، ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، دیدار و ارتباط با خانواده شهدا و ایثارگران، توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، سازماندهی بسیجیان در عرصه های نقش آفرین، تحول سلامت اداری، کمک به تکریم ارباب رجوع، اجرای برنامه های ورزشی از جمله کارهای این حوزه می باشد که جمعیت هلال احمر استان فعالیت های بی نظیری در تمام این زمینه ها داشته است.

فرمانده بسیج کارکنان سپاه استان اضافه کرد: تاسیس بسیج شرایطی را برای حفظ کیان و نظام اسلامی فراهم کرد و در حال حاضر آثار پر برکت تاسیس آن را در جامعه اسلامی خود می بینیم.

در انتهای این مراسم ضمن تکریم از زحمات «صادق علیزاده» در دوران مسئولیت، «سیاوش غلامی» بعنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر استان گیلان معرفی شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان