آمریکایی ها بازنده بزرگ انقلاب اسلامی هستند
آمریکایی ها بازنده بزرگ انقلاب اسلامی هستند

ره نگار/ رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان، از آمریکایی ها بعنوان بازنده بزرگ انقلاب اسلامی یاد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی پارسا در وبینار نقش جوانان در استکبار ستیزی که با حضور دانشجویان غرب گیلان در دانشکده فنی و مهندسی صومعه سرا برگزار شد گفت: ایالات متحده آمریکا به عنوان […]

ره نگار/ رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان، از آمریکایی ها بعنوان بازنده بزرگ انقلاب اسلامی یاد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی پارسا در وبینار نقش جوانان در استکبار ستیزی که با حضور دانشجویان غرب گیلان در دانشکده فنی و مهندسی صومعه سرا برگزار شد گفت: ایالات متحده آمریکا به عنوان ابرقدرت قرن قبل از پیروزی انقلاب در ایران هر کاری که اراده می‌کرد انجام می داد و با این کار به تحقیر ملت ایران می‌پرداخت.
وی افزود: جوانان ایرانی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه عمل مقابله با استکبار نیز فعال بودند که اعتراض به حضور نیکسون معاون رئیس جمهور اسبق ایالات متحده آمریکا در ایران از جمله این اقدامات است.
وی با اشاره به اینکه حضور و نقش جوانان در مقابله با استعمار و استکبار نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی در بعد از پیروزی انقلاب است تصریح کرد: جوانان، نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و پس از آن در بسیاری از رخدادهای نظام از قبیل دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، حضور در آزمون‌های سیاسی از قبیل انتخابات و رشد علمی کشور همیشه پیشگام بودند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با مهم برشمردن اهمیت و نقش بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: در بیانیه‌ای که ۶ هزار کلمه دارد و اهمیت آن در خود بیانیه تاکید شده، ۴۱ بار کلمه جوان درج شده که نشان دهنده اهمیت حضور جوانان در گام دوم انقلاب همانند گام اول و چهار دهه پر افتخار آن است.
پارسا تبدیل سفارت به لانه جاسوسی، هجوم نظامی و واقعه طبس، کودتای نوژه، حمایت از تروریسم و تجزیه طلبی در ایران و حمایت از صدام در جنگ بر ضد جمهوری اسلامی ایران را از جمله جنایات استعمار در بعد از پیروزی انقلاب ذکر کرد و افزود: استکبار جهانی با مصادره ۱۲ میلیارد دلار از اموال و دارایی‌های ایران جنایت بزرگ اقتصادی بر ضد کشورمان انجام داد که این اقدام ضد انسانی هیچ‌گاه از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد.
وی حمله آمریکا به کشتی‌ها و سکوهای نفتی ایران از قبیل نصر، سلمان و رشادت را نشان دهنده ضعف ایالات متحده آمریکا و خطای راهبردی آنها دانست و افزود: آمریکایی‌ها با این اقدام ناشیانه خود که از ضعف و زبونی آن‌ها ناشی می‌شود راه را برای حضور موثر جوانان در مقابله با استکبار مهیا کردند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان وجود نیروی جوان در یک کشور را موتور محرکه و پیشران در حوزه‌های مختلف اقتصادی سیاسی فرهنگی اجتماعی و دفاعی دانست و خاطرنشان کرد: اگر از نیروی جوانی در کشور به خوبی و در جای خود استفاده شود فرصت و در غیر این صورت از آن تهدیدی برای جامعه خواهیم ساخت که همه مسئولان نظام بایست از این سرمایه ارزشمند به خوبی بهره گیرند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران