آمادگی موکب های گیلانی برای کمک به مردم غزه
آمادگی موکب های گیلانی برای کمک به مردم غزه
ره نگار/دوهندو از آمادگی موکب های گیلانی برای کمک به مردم غزه و نیز حضور در عملیات های حماس خبر داد و گفت: این حمایت ها تا از بین رفتن غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

ره نگار/ دوهندو از آمادگی موکب های گیلانی برای کمک به مردم غزه و نیز حضور در عملیات های حماس خبر داد و گفت: این حمایت ها تا از بین رفتن غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران نوشین کریمی: مجید دوهندو_ رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه مواکب ما در دوران اربعین جزو خدمتگزاران زائران اباعبدالله هستند اظهار کرد: امروز با حضور این مواکب علیه رژیم جنایتکار اسرائیل و در حمایت از ملت مظلوم غزه در گلزار شهدای رشت جمع شده ایم تا از جبهه مقاومت دفاع کنیم.

وی از آمادگی موکب های گیلانی برای کمک به مردم غزه و نیز حضور در عملیات های حماس خبر داد و گفت: این حمایت ها تا از بین رفتن این غده سرطانی(اسرائیل) ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، حاضران با در دست داشتن پلاکاردها و پرچم های فلسطین و جبهه مقامت شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و انزجار خود را از اعمال ظالمانه این رژیم غاصب و کودک کش صهیونسیتی با صدایی رسا، اعلام کردند.

همچنین مواکب گیلانی نورالزهرا رشت، شهدای حب الحسین سنگر، منتظران ظهور کوچصفهان و فاطمه زهرا (س) رشت در مراسم بزرگداشت شهدای مظلوم غزه در گلزار شهدای رشت از شرکت کنندگان در مراسم پذیرایی کردند.

  • نویسنده : نوشین کریمی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران