آمادگی ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد انزلی برای مقابله با حوادث احتمالی
آمادگی ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد انزلی برای مقابله با حوادث احتمالی

ره نگار/ جلسه ستاد مدیریت بحران به منظور مقابله با حوادث احتمالی به ریاست دکتر روزبهان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل و با حضور اعضای ستاد برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ در این نشست به بررسی توانمندی […]

ره نگار/ جلسه ستاد مدیریت بحران به منظور مقابله با حوادث احتمالی به ریاست دکتر روزبهان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل و با حضور اعضای ستاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ در این نشست به بررسی توانمندی های سازمان در مقابله با حوادث احتمالی بویژه بارش برف،نیروهای آتش نشانی،اورژانس،هلال احمر و شهرسازی به منظور آمادگی بیشتر پرداخته شد.

گفتنی است استقرار ادوات،امکانات و ماشین آلات،هماهنگی برای استفاده از ماشین الات سنگین بخش خصوصی فعال در منطقه،تعامل با سازمان های مردم نهاد و جوانان،آموزش همگانی،بسیج نیروها و اجرای مانور از جمله مباحث مطرح شده در این نشست به منظور افزایش آمادگی برای امداد رسانی و بهبودی اوضاع و رفع مشکلات احتمالی بوده است.