آماده باش ۵۴۵ راهدار در اکیپ های زمستانه گیلان
آماده باش ۵۴۵ راهدار در اکیپ های زمستانه گیلان

ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه هم اکنون ۵۴۵ راهدار در قالب ۵۳ اکیپ زمستانه راهداری در حال آماده باش برای خدمت رسانی به مردم هستند، گفت: امسال ۹۰۰۰ تن مخلوط شن و نمک خریداری و در محل های مورد نظر دپو شده است و در حال استفاده هستیم. به گزارش پایگاه […]

ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه هم اکنون ۵۴۵ راهدار در قالب ۵۳ اکیپ زمستانه راهداری در حال آماده باش برای خدمت رسانی به مردم هستند، گفت: امسال ۹۰۰۰ تن مخلوط شن و نمک خریداری و در محل های مورد نظر دپو شده است و در حال استفاده هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ فریبرز مرادی، با اشاره به وقوع بارش های زمستانه در محورهای کوهستانی استان گیلان، اظهار کرد: هم اکنون ۵۴۵ راهدار در قالب ۵۳ اکیپ راهداری در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی با بیان اینکه راهداران گیلان با استفاده از ۳۵۱ دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک آماده بازگشایی محورهای کوهستانی برای تردد خودروها هستند، گفت: با توجه به عمر بالای ماشین آلات راهداری استان، انتظار داریم از امکانات بخش خصوصی به ویژه در عملیات های برفروبی و بازگشایی محورها استفاده شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به فعالیت ۳۱ راهدارخانه در استان شامل ۲۵ راهدارخانه ثابت و شش راهدارخانه سیار، خاطرنشان کرد: امسال ۹۰۰۰ تن مخلوط شن و نمک خریداری و در محل های مورد نظر دپو شده است و در حال استفاده هستیم.

مرادی،  از مردم خواست همکاری لازم را با راهداران داشته باشند و تصریح کرد: احتمال بارش برف در ارتفاعات و محورهای کوهستانی وجود دارد و لذا رانندگان ترددهای غیر ضروری نکنند.

وی با تاکید بر لزوم همراه داشتن زنجیر چرخ و سوخت کافی و لباس گرم در صورت تردد از محورهای کوهستانی، یادآور شد: مردم می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ از وضعیت راه های استان مطلع شوند.

انتهای پیام