آغاز عملیات اجرایی نصب و استقرار پست سیار سنگر
آغاز عملیات اجرایی نصب و استقرار پست سیار سنگر
ره نگار/ خبرنگاران رسانه های جمعی از پروژه نصب و استقرار پست سیار سنگر بازدید کردند.

ره نگار/ خبرنگاران رسانه های جمعی از پروژه نصب و استقرار پست سیار سنگر بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ “میر عباس بحری” مجری طرح ساختمان شرکت برق منطقه ای گیلان در جریان بازدید خبرنگاران از پروژه نصب و استقرار پست سیار سنگر، گفت: در فاز اول این پروژه عملیات ساختمانی، شامل آماده سازی زمین، احداث پی و نصب فنس در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع انجام خواهد شد.

وی افزود: همزمان با مرحله تسطیح و آماده سازی زمین، احداث خط کابلی تامین برق پروژه به طول ۵۰۰ متر با هزینه تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز و پس از اتمام مراحل فوق، نصب و راه اندازی ترانس سیار به ظرفیت ۱۵ مگاولت آمپر انجام خواهد شد.

وی با ذکر اینکه هزینه سرمایه گذاری انجام شده جهت فاز اول پروژه بدون لحاظ ارزش پست سیار بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال می باشد اذعان داشت: این پروژه با مشارکت و همکاری بخشداری و شهرداری سنگر در حال انجام بوده و طبق هماهنگی بعمل آمده با هدف تسریع در اجرای طرح مسوولیت بخش هایی از پروژه شامل حفاری و بکفیل بخش خط کابلی همچنین خاکریزی و احداث فنس فاز یک پروژه را بخشداری و شهرداری سنگر عهده دار شدند.

وی افزود: در زمینه تامین نقدینگی مورد نیاز برای خرید زمین طرح نیز شرکت توانیر عنایت ویژه ای داشته اند و انشا الله با روند فعلی پروژه چنانچه با مشکل اجرایی خاصی مواجه نشویم امیدواریم در شهریورماه سال جاری شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه باشیم.

بحری اظهار داشت: با توجه به ضعف ولتاژ منطقه، استقرار و راه اندازی این پروژه از اهمیت بسزایی برخوردار بود و با بهره برداری از این پروژه، مشکل منطقه سنگر برطرف خواهد شد.

مجری طرح ساختمان گفت: در ادامه فاز فعلی و پس از برقداری پست، آماده سازی و تسطیح کل زمین به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع انجام خواهد شد تا شرایط برای انجام سایر مراحل احداث پست فراهم شود.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران