آغاز عملیات اجرایی فاز دوم طرح کابل خود نگهدار در لوشان
آغاز عملیات اجرایی فاز دوم طرح کابل خود نگهدار در لوشان

ره نگار/ طی مراسمی، عملیات اجرائی فاز دوم طرح تبدیل شبکه فرسوده مسی به کابل خودنگهدار با حضور جمعی از مسئولان در لوشان آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل توزیع نیروی برق گیلان در این آیین با اشاره به اجرای طرح های جهادی تبدیل کابل خودنگهدار وتاب […]

ره نگار/ طی مراسمی، عملیات اجرائی فاز دوم طرح تبدیل شبکه فرسوده مسی به کابل خودنگهدار با حضور جمعی از مسئولان در لوشان آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل توزیع نیروی برق گیلان در این آیین با اشاره به اجرای طرح های جهادی تبدیل کابل خودنگهدار وتاب آوری گفت: از آغاز سال جاری به منظور پایداری شبکه و تامین انرژی برق مشترکین در سطح استان گیلان اجرای دو طرح جهادی تبدیل شبکه فرسوده مسی به کابل خودنگهدار و طرح تاب آوری در این استان اجرا شد.

وی افزود: درفاز اول اجرای این طرح ۱۰۰۰ کیلومتر شبکه فرسوده با صرف هزینه ۱۲۰میلیارد تومان به کابل خود نگهدار مجهز شد و در فاز دوم نیز ۱۰۰۰کیلومتر دیگر با اعتبار۱۴۰میلیارد تومان در گیلان آغاز شده است.

مدیر عامل توزیع برق گیلان اضافه کرد: امروز در لوشان تبدیل ۲۰۰۰مترشبکه سیمی مسی فرسوده به کابل خود نگهدار از فاز دوم اجرای این طرح آغاز شده است.

هنرمند با اشاره اقدامات انجام شده فاز اول اجرای طرح مذکور در شهرستان رودبار گفت: در فاز اول ۶۰ کیلومتر شبکه سیمی فرسوده که با صرف هزینه ۸ میلیارد تومان به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

بر اساس این گزارش نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در این آیین از تلاشهای انجام شده در امر خدمت رسانی به مردم قدردانی کرد و افزود: توزیع نیروی برق گیلان و شهرستان رودبار برای پایداری شبکه با اجرای طرح های جهادی در پایداری شبکه به موقع وخوب عمل کردند.

مهرداد گودرزوند چگینی خواستار تداوم روند خدمات رسانی به مردم و فراهم آوردن زیر ساخت لازم برای توسعه هرچه بیشتر شد.

گفتنی است در این آیین شهردار و اعضای شورای اسلامی لوشان وجمعی از دیگر مقامات حضور داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان