ره نگار/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: ثبت نام سی وسومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد نمونه از سه شنبه ۲۷ مهر ماه آغازمی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ ثبت نام سی وسومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد نمونه از سه شنبه […]

ره نگار/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: ثبت نام سی وسومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد نمونه از سه شنبه ۲۷ مهر ماه آغازمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ ثبت نام سی وسومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد نمونه از سه شنبه ۲۷ مهر ماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد.

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اعلام این خبر افزود: کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان می توانند از روز سه شنبه ۲۷ مهرماه تا روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir     نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد : با توجه به نامگذاری سال‌جاری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال “تولید، پشتیبانی­ها و مانع زدایی­ها”  جشنواره امتنان همانند سال های گذشته با شعار سال و  با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان یادآور شد: ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه؛ ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر از مهمترین اهداف برگزاری سی و سومین جشنواره امتنان است.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان