آغاز تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح
آغاز تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح
ره نگار/ شهردار رشت از آغاز تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح آغاز خبر داد.  

ره نگار/ شهردار رشت از آغاز تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رحیم شوقی اجرای تقاطع های غیر همسطح را سبب افزایش دسترسی مناسب شهروندان به شبکه ارتباطی عنوان کرد و افزود: شهروندان با اجرای پروژه های عمرانی طرح میثاق که حاصل همدلی شهرداری و شورای شهر است فصل جدیدی از فعالیت های عمرانی را در شهر رشت مشاهده می کنند.

شهردار رشت با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح یکطرفه شهید حق بین (حمیدیان) به طول ۴۲۰ متر و عرض ۹ متر عملیاتی می شود، تصریح کرد: روگذر شهید حق بین (حمیدیان) در بلوار شهید بهشتی واقع شده که از شمال به تقاطع غیر همسطح شهدای گمنام (یخسازی) و از جنوب به میدان انتظام منتهی می شود.

شوقی، تقاطع غیر همسطح یکطرفه شهید باهنر را به طول ۴۲۵ متر و عرض ۹ متر ذکر کرد و گفت: روگذر شهید باهنر در محل تقاطع خیابان شهید باهنر با خیابان امام خمینی(ره) که میدان گیل را به کمربندی رشت متصل می کند، واقع شده است.

وی گفت: تقاطع آیت ا… رودباری که به کمربندی شهید بهشتی متصل می شود ۹متر عرض و ۳۸۰ متر طول دارد.

شهردار رشت اجرای دو پروژه باهنر و حمیدیان را در مدت ۱۵ و آیت ا… رودباری ۱۹ ماه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه منابع مالی پروژه ها تامین شده و با حمایت های استانداری، دادگستری و دادستانی و همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های اجرایی در مدت وعده داده شده به بهره برداری خواهد رسید.

تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح آغاز شد

تجهیز کارگاه سه تقاطع غیر همسطح آغاز شد

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت