آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در رشت
آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در رشت
ره نگار/ هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در رشت آغاز به کار کرد.

ره نگار/ هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در رشت آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مجری هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی گفت: بیش از ۵۰ واحد تولیدی و بازرگانی از ۱۲ استان کشور در این نمایشگاه تخصصی حضور دارند.

مرتضی ساجدی افزود: شرکت های حاضر در این نمایشگاه تخصصی از استان های گیلان، مازندران، تهران، یزد، فارس، آذربایجان شرقی، قزوین، مرکزی، خراسان رضوی، کرمان، البرز و اصفهان می باشند.

وی در ادامه بیان داشت: محصولات قابل عرضه در این نمایشگاه شامل کمباین، تراکتور، نشانکار، دروگر، وجین کن، سایر وسایل و ادوات کشاورزی شامل سم پاش، کود پاش، نهاده های کشاورزی (کود، سم، بذر ) تجهیزات آبیاری، همچنین ماشین آلات سورتینگ و بسته بندی و دستگاه تصفیه آب صنعتی هستند.
ساجدی با بیان اینکه ۹۰ درصد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه، محصولات تولید داخل را به معرض نمایش می گذارند، تصریح کرد: ۴۰ درصد مشارکت کنندگان حاضر در نمایشگاه از استان گیلان هستند.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه تخصصی را ارائه آخرین دستاوردها و فناوری ها در زمینه صنعت نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی عنوان کرد و بیان داشت: ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان استانی و کشوری، در جهت ارتقای کیفیت و بالابردن حق انتخاب مصرف کنندگان و ایجاد و گسترش نمایندگی های شرکتهای معتبر ملی در سطح استان، از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه تخصصی می باشد.

گفتنی است، هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان برگزار می گردد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران