آغاز به کار نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در رشت 
آغاز به کار نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در رشت 
ره نگار/ دوازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته با حضور 50 واحد تولیدی و بازرگانی، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و جمعی از مسئولان استان، عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت.

ره نگار/ دوازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته با حضور ۵۰ واحد تولیدی و بازرگانی، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و جمعی از مسئولان استان، عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مجری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته، اظهار داشت: در این نمایشگاه فعالان حوزه تولید و تجارت در عرصه صنایع خودرویی، قطعات یدکی و صنایع وابسته از  استان‌های تهران، گیلان، البرز، مازندران، اصفهان و جزیره کیش  در این نمایشگاه حضور دارند.

مسلم نوروزی افزود: در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل خودرو، قطعات خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و دیاگ، آینه بغل خودرو، برف پاک کن برقی و انژکتور خودرو، لنت ترمز، فیلتر، روغن موتور و روغن گیربکس، بلبرینگ گرین و تسمه، فورج، قطعات جلوبندی خودرو، قطعات سیستم تعلیق خودرو، قطعات فلزی بدنه خودرو، دیسک صفحه کلاچ و … در حال عرضه به بازدیدکنندگان محترم، صنعتگران و فعالان بازار خودرو می باشد.

وی حفظ مشتری، بازاریابی، تحقیق و شناسایی بازارهای هدف، آگاهی از نیازهای بازار خودرو، ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، انتفال دانش و اطلاعات بین تولیدکنندگان، ایجاد نمایندگی در استان گیلان توسط واحد‌های تولیدی، ارائه تازه ترین تولیدات و محصولات صنعت خودرو و قطعات خودرو را از اهداف نمایشگاه مذکور عنوان کرد.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان گیلان واقع در ابتدای بزرگراه رشت- تهران برای بازدید عموم دایر است.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران