افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024
پ
  • 04 اردیبهشت 1400 - 22:42
شهردار رشت خبر داد؛

آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر

آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر
آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر

ره نگار/ شهرداری رششت اجرای دو پروژه زیرسازی و آسفالت معابر و روشنایی در مسکن مهر را آغاز نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسکن مهر رشت با بیش از دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی از همان ابتدا با برخی مشکلات زیرساختی […]

ره نگار/ شهرداری رششت اجرای دو پروژه زیرسازی و آسفالت معابر و روشنایی در مسکن مهر را آغاز نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسکن مهر رشت با بیش از دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی از همان ابتدا با برخی مشکلات زیرساختی از جمله فقدان روشنایی کافی و آسفالت کوچه ها مواجه بود که به رغم تلاش های صورت گرفته، برخی از آنها ناتمام و نیازمند توجه ویژه است .

وی ادامه داد: وجود مشکلات زیرساختی در مسکن مهر و عدم تکمیل پروژه آسفالت خیابان ها منجر به ایجاد مشکلات زیادی برای ساکنان این منطقه در هنگام تردد به ویژه در زمان بارندگی گردید، به همین دلیل ساکنان این منطقه خواستار رسیدگی هر چه سریعتر مسئولان به این موضوع بودند.

شهردار رشت افزود: آسفالت معابر کمترین مطالبه شهروندان خاصه ساکنان مسکن مهر است که تلاش نمودیم علیرغم مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا با اجرای دو پروژه فوق نسبت به رفع مشکلات و تامین رفاه ساکنان آن اقدام نماییم .

سید محمد احمدی اذعان داشت: با پیگیری های لازم هزینه اجرایی این پروژه از محل اعتبارات دولتی تامین گردید وتوانستیم عملیات اجرایی پروژه زیرساخت های آسفالت و روشنایی مسکن مهر را با مبلغی بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال آغاز نماییم.

وی گفت: این پروژه که شامل ۴۵ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت و نصب ۷۵ چراغ روشنایی ۹ متری است، در طول مدت ۹ ماه به اتمام خواهد رسید.

شهردار رشت در پایان تصریح کرد: با توجه به اهمیت اجرای این پروژه و به منظور جلب رضایت شهروندان، مراحل تجهیز و تکمیل کارگاه پروژه فوق به سرعت در حال انجام و عملیات اجرایی بهسازی، آسفالت و نصب چراغ های روشنایی آغاز گردید.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت

برچسب ها

طرح های بزرگ سازمان بیمه سلامت در جهت رضایتمندی بیمه شدگان است 30 خرداد 1403
مدیر کل بیمه سلامت:

طرح های بزرگ سازمان بیمه سلامت در جهت رضایتمندی بیمه شدگان است

ره نگاران/ جلسه شورای اداری با حضور دکتر عاطف راد مدیر کل بیمه سلامت، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی در محل مجتمع فرهنگی برگزار شد.

روند اجرایی انتخابات در سطح شهرستان طبق زمانبندی درحال انجام است  30 خرداد 1403
فرماندار رودبار:

روند اجرایی انتخابات در سطح شهرستان طبق زمانبندی درحال انجام است 

ره نگاران/ طهمورث عموپور فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان رودبار گفت: با صدور دستور آغاز رسمی فرآیند انتخابات، تمامی ساز و کار ها در مجموعه وزارت کشور و هیات های نظارت با انتخاب معتمدین هیات اجرایی فراهم شده و اقدامات مختلف در ستادها و کمیته های ذیل ستاد انتخابات کشور در سطح شهرستان رودبار درحال انجام است.

پایان نشای برنج در ۲۳۸هزار هکتار از شالیزارهای گیلان 30 خرداد 1403

پایان نشای برنج در ۲۳۸هزار هکتار از شالیزارهای گیلان

ره نگاران/ رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان اعلام کرد: امسال ۸۴ درصد از شالیزار‌های استان مکانیزه کشت شده است.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.