دوشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۱ Monday, 5 December , 2022
پ
  • 04 اردیبهشت 1400 - 22:42
شهردار رشت خبر داد؛

آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر

آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر
آغاز به کار دو پروژه زیرساختی در مسکن مهر

ره نگار/ شهرداری رششت اجرای دو پروژه زیرسازی و آسفالت معابر و روشنایی در مسکن مهر را آغاز نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسکن مهر رشت با بیش از دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی از همان ابتدا با برخی مشکلات زیرساختی […]

ره نگار/ شهرداری رششت اجرای دو پروژه زیرسازی و آسفالت معابر و روشنایی در مسکن مهر را آغاز نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید محمد احمدی شهردار رشت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسکن مهر رشت با بیش از دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی از همان ابتدا با برخی مشکلات زیرساختی از جمله فقدان روشنایی کافی و آسفالت کوچه ها مواجه بود که به رغم تلاش های صورت گرفته، برخی از آنها ناتمام و نیازمند توجه ویژه است .

وی ادامه داد: وجود مشکلات زیرساختی در مسکن مهر و عدم تکمیل پروژه آسفالت خیابان ها منجر به ایجاد مشکلات زیادی برای ساکنان این منطقه در هنگام تردد به ویژه در زمان بارندگی گردید، به همین دلیل ساکنان این منطقه خواستار رسیدگی هر چه سریعتر مسئولان به این موضوع بودند.

شهردار رشت افزود: آسفالت معابر کمترین مطالبه شهروندان خاصه ساکنان مسکن مهر است که تلاش نمودیم علیرغم مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا با اجرای دو پروژه فوق نسبت به رفع مشکلات و تامین رفاه ساکنان آن اقدام نماییم .

سید محمد احمدی اذعان داشت: با پیگیری های لازم هزینه اجرایی این پروژه از محل اعتبارات دولتی تامین گردید وتوانستیم عملیات اجرایی پروژه زیرساخت های آسفالت و روشنایی مسکن مهر را با مبلغی بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال آغاز نماییم.

وی گفت: این پروژه که شامل ۴۵ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت و نصب ۷۵ چراغ روشنایی ۹ متری است، در طول مدت ۹ ماه به اتمام خواهد رسید.

شهردار رشت در پایان تصریح کرد: با توجه به اهمیت اجرای این پروژه و به منظور جلب رضایت شهروندان، مراحل تجهیز و تکمیل کارگاه پروژه فوق به سرعت در حال انجام و عملیات اجرایی بهسازی، آسفالت و نصب چراغ های روشنایی آغاز گردید.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت

برچسب ها

تبیین شأن و جایگاه ایثارگران از وظایف مهم ما است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: تبیین شأن و جایگاه ایثارگران از وظایف مهم ما است

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جنبه امنیتی دارد

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جنبه امنیتی دارد

افزون بر نیمی از جمعیت استان گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند 13 آذر 1401
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان:

افزون بر نیمی از جمعیت استان گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

ره نگار/ در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان بر اهمیت دو حوزه از حیث گستردگی مخاطبین و اثرگذاری اجتماعی و ضرورت تعاملات بیشتر تاکید گردید.

تبیین شأن و جایگاه ایثارگران از وظایف مهم ما است 12 آذر 1401
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:

تبیین شأن و جایگاه ایثارگران از وظایف مهم ما است

ره نگار/ داوطلب با بیان اینکه تبیین شأن و جایگاه ایثارگران از وظایف مهم ما است گفت: نیازهای متفاوت امروز جامعه ایثارگری باعث می شود نوع اقدامات بنیاد شهید اشکال مختلفی به خود گرفته و روش های نوینی در ارائه خدمت در پیش بگیریم.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جنبه امنیتی دارد 12 آذر 1401
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور:

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جنبه امنیتی دارد

ره نگار/ حجت الاسلام شکری با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جنبه امنیتی دارد یعنی اینکه باید این فرهنگ بماند تا آیندگان ما بمانند گفت: امروز دشمن از روحیه سلحشوران، دانش نخبگان و ولایتمداری مردم واهمه دارد.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.